Taekwondo DIÁKOLIMPIA 2019 - Pécs című gallériából ízelítő
Dátum: 2026 június 7. (vasárnap) | Róbert

Az Olimpiai Reménységek versenyén Fuglovics Armand bronzérmet nyert 50 méter puska fekvő versenyszámban.

Az abszolút kategóriában Gábor Barbara folytatta sikersorozatát, hisz a második fordulóbeli győzelme után ezúttal a harmadik helyen zárt. Igaz play off kellett hozzá, de azt megnyerve maga mögé utasította klubtársát Ranga Lászlót.

Június 2-án San Vito al Tagliamentoban lépett pályára három versenyzőnk, ahonnan a szezonbeli legjobb eredményeikkel jöhettek haza a fiúk.

A múlt hét végén a fővárosban bajnokokat avattak a junior és az U17-es öttusázók között is, egyéniben az UTE három elsőséget érdemelt ki.

Az E kategóriától egészen a felnőtt mezőnyig dobogós helyezésekkel bizonyították műugróink a felkészültségüket.

A 2026 évi Magyar Bajnokság összesített győztese az UTE karate csapata lett.

Monte-Carlo és Canet után Barcelonában is behúzta a 400 vegyes aranyérmét Zombori Gábor. Ábrahám Minna idegen vizekre “kirándulva” lett bronzérmes 50 háton.

Pusztai Lillen neve nem újdonság azok számára, akik követik a magyar röplabdát. A mindössze 18 éves Lilien, eddig utánpótlás és NB1-es csaptainkban pallérozódott

Már csak két hét és kezdetét veszi a UIPM Öttusa Világkupa Budapesten!

Hámori Renáta & Gábor Barbara párosunk ötödik helyezést ért el a Dortmundban megrendezett XX. Football-Golf Világbajnokságon!

Tegnap este megrendezték az idei curling szezon gálaünnepségét, amelyen kiosztották a versenyek kupáit és az egyéb elismeréseket. Az UTE curling szakosztálya ezúttal sem távozott üres kézzel – játékosaink és edzőink kivételes teljesítménnyel zárták az évet.