Dátum: 2017 március 25. (szombat) | Irén, Írisz

UTE olimpikonok

UTE Olimpikonjai, akik a lila-fehér egyesületet képviselték az olimpiákon, de érmet nem szereztek

Almási Csabaatlétika1992
Bakos Györgyatlétika1988.
Balajcza Tiboratlétika1960.
Balogh Anikókajak-kenu1960.
Bánkúti Árpádjégkorong1964.
Baranya Istvánbirkózás1956.V.
Baranyi Juditúszás1968.
Bejek Gézatorna1960
Benda Antalkézilabda1936IV.
Benedek Tiborvízilabda1992.
1996.
VI.
IV.
Bencze Lajosbirkózás1948.
1952.
V. és VI.
VI.
Biber Zsoltatlétika2004.
Bíró Ágnesúszás1936.IV.
Bognár Jánoskerékpár 1936.
Bordán Dezsőtorna1968.
Boróczi Gáborjégkorong1964.
Boros Katalinúszás1960.IV.
Boros Sándoratlétika1976.
Bóta Kingakajak-kenu2000.
Bruzsenyák Ilonaatlétika1976.
Budai Pálökölvívás1952.
Bujkó Tamáscselgáncs1988.V.
Buronyi Lászlósúlyemelés1948.
Csapó Gabriella, Feketénéröplabda1976.
1980.
IV.
IV.
Csávás László1964.
Cseh Lászlóúszás1972.
Csillag Leventeatlétika1996.
2000.
Csjef Imreökölvívás1980.
Csordás Györgyúszás1948.IV.
Czingler Zsoltatlétika1996.
2000.
Cziráki Ferenckézilabda1936.IV.
Dala Tamásvízilabda1996IV.
Demeter Istvánbirkózás1996.
Dobay Gyulaúszás1960.
1964.
V.
VI.
Dobsa Aladársportlövészet1968.
Donáth Katalinatlétika2000.
Dóra Józsefműugrás1960.
1964.
Dosztály Jánossportlövészet1960.
Eckschmiedt Sándoratlétika1964.
1968.
1972.
V.
V.
VI.
Egressy Gáborlabdarúgás1996.
Élő Róberttorna1992.
Fajkusz Csabatorna 1988.
1992.
VI.
Farkas Bélaökölvívás1952.
Fogl II.(Fogoly II.Újpesti ) Károly labdarúgás1924.
Fogl III.Józseflabdarúgás1924.
Fülöp Mihályvívás1960.IV.
Füredi Gáborvívás1968.V.
Galgóczi Lőrinczkézilabda1936.IV.
Gálos Lászlóröplabda1964.VI.
Gibicsár Istvánatlétika1980.
Gyarmati Bélavívás1964.
Györgyei (Gyorgyeff) Ferencbirkózás1924.
Hammerl László dr.sportlövészet 1972.
1976.
Hátszeghy (Hatz József)vívás1948.V.
Hegedűs Józseftorna 1932.IV.
Herczegh Miklóslabdarúgás1996.
Hirbik Csababirkózás2000.
Holéczy Tibor1968.
Holup Jánossportlövészet1960.
Hornyánszky Tamásúszás1960.
Horváth Katalinvívás1948.
Horváth Péterúszás1992.VI.
Ipacs Györgyúszás1952.
Ipacs Lászlócselgáncs1972.
1976.
Jakab Józsefökölvívás1976.
Jakab Vilmosökölvívás1976.
Jakosits Tiborsportlövészet1964.
Jánosi Ferencröplabda1964.
Joó Évasportlövészet2004.
Kacskó Sándorsportlövészet1992.
Káldy Zoltánatlétika1992.
1996.
Kálmán Józsefbirkózás1936.
Kálnoky Kis Attilaöttusa1992.V.
Kammerer Zoltánkajak-kenu1996.
Káposzta Benőlabdarúgás1964.
Karacs Zsoltsportlövészet1996.
Karcsú Imrelovaglás1960.
Kásás Tamásvízilabda1996.IV.
Kékes Györgybirkózás1996.
Kelemen Endreatlétika1976.
Kelemen Lajossportlövészet1964.
Kelemen Péteröttusa1972.
Kellner Ferencökölvívás1960.
Kende Rezsőtorna1928.
Kiss Józsefatlétika1948.
Kiss Tóth Sándortorna1968.
Kisteleki Antaltorna1972.
Klauber (Kállai Lipót)labdarúgás1936.
Kocsis Károlytorna1952.
Kóczián Jenőatlétika1996.
Kosztolánczy Györgyúszás1964.
Kovács Attilaatlétika1988.
Kovács Gyulatorna1972.
Kovács Lajosatlétika1960.
Körmöczi Csabavívás1976.IV.
Krasznai (Kramer) Sándoratlétika1956.
Krebs Sándorsportlövészet 1656.
1960.
VI.
Kucserka Máriaatlétika1972.
Kun Ferencsportlövészet1960.
Kun Szilárdsportlövészet 1956.
1964.
1968.
1972.
VI.
V.
Kuttor Csabatriatlon 2000.
Lantos Csabaröplabda1964.
Lantos Gabriellavívás1992.
László Sándoratlétika1952.
Leikep Gusztávkajak-kenu1988.
Lőrincz Ferencjégkorong1964.
Madaras Ádámöttusa 1992.
Magyar Lászlóúszás1956.
Magyar Tiborkerékpár1968.
Marton Istvánvívás1972.IV.
May Attilavívás1968.V.
Mátay Andreatlétika1980.
Mészáros Andráskerékpár1964.
1968.
Molnár Editatlétika1992.
Molnár Erikatriatlon 2000.
2004.
Molnár Imretorna1976.IV. és V.
Molnár Istvánröplabda1964.VI.
Molnár Krisztinatorna atlétika1992.
2004.
Munkácsy Sándoratlétika1992.
Müller Györgyúszás1960.
Nagy Józsefökölvívás1960.
Nagy Orsolyavívás2004.
B.Nagy Pálvívás1968.
Nagy Sándorúszás1980.VI.
Nagy Zsuzsacselgáncs1992.
Ordina Tibor atlétika1996.
Orosz Irénatlétika1972.
1980.

V.
Pajor Évaúszás1956.
Papp Krisztinaatlétika 2004.
Pál Györgyökölvívás1960.
Páli (Paul) Imrekézilabda1936.IV.
Papanitz Zoltánsportlövészet1988.
1992.
1996.
Papp Andrásvívás1980.VI.
Peterman Józsefkerékpár1972.VI.
Pető Lászlóvívás1980.
Plachy Mátyásökölvívás1952.
Pusztay Ildikóvívás1992.
Rábay Gyulaatlétika1964.
Romhányi Zoltánkajak-kenu1976.
1980.
Sajgó Pál

biatlon
1952.
1960.
1960.
Schlégl Juditröplabda1972.
1976.
V.
IV.
Sebők Vilmoslabdarúgás1996.
Seres Rudolfsportlövészet1980.
Siry Emerenciaröplabda1972.
1976.
1980.
V.
IV.
IV.
Skultéti Etelka, Kispálnéatlétika1964.
1968.
Soltész Árpádkajak-kenu1968.
Solti Attilasportlövészet1988.
1992.
VI.
Somodi Lajos ifj.vívás1976.
Soós Kláraatlétika1952.
Sóvári (Schaffer) Kálmánbirkózás1948.V.
Söre Jánoskerékpár1960.
Stámusz Ferenckerékpár1964.
Stugner Juditatlétika1964.
1968.
Suti Istvánlovassport1960.
Szabó Dezsőatlétika1992.
1988.
1996.
IV.
Szabó Lászlókajak-kenu1980.
Szabó Sándorvívás1964.
1972.
1968.

IV.
V.
Szanyó Károlylabdarúgás1996.
Szatola Albertlovaglás1956.
Szekeres Ildikóúszás1972.
Székely Zoltánvívás1988.VI.
Szentgáli Lajosatlétika1952.
1956.
Szepesi Istváncselgáncs1980.V.
Szikora Istvánökölvívás1992.
Szilágyi Jenőatlétika1936.
Szloboda Zsuzsannaröplabda1976.IV.
Szomori (Strosz) Sándorkézilabda1936.IV.
Szűcs Lajoslabdarúgás1996.
Takács Gáborkajak-kenu1988.
Takács Katalin1964. IV.
Temesvári Tamasovics Annaúszás1960.IV.
Tégla Ferencatlétika1976.
Tilkovszky Ibolyaatlétika1952.
Tóth Tamássportlövészet1988.
Tölgyesi Krisztiáncselgáncs2000.
Tőzsér Ilonakajak-kenu1968.
1972.
Uzsoki Jánosatlétika1996.
Ványa Pál1948.
Varga Lajostorna1960.
1964.
Várhelyi Péterkajak-kenu1972.VI.
Vári Zsoltsportlövészet1992.
1996.
Vedres Mátyásjégkorong1964.
Vincze Balázsvízilabda1996.
1988.
1992.
IV.
V.
VI.
Wladár Zoltánúszás1980.
Zemen Jánosatlétika1976.
Zólyomi Gyulaúszás1936.
Zsinka Andrásatlétika1972.
Zsitva Viktorjégkorong1964.
Zsivóczky Attilaatlétika2000.

Sportolj velünk az UTE szakosztályaiban!

1%

Mi az, amivel megőrizheted a gyermekeid egészségét?
Mi az, amivel segítheted olimpikonjaink felkészülését?
Mi az, amivel segítheted kedvenc klubodat?
Mi az, amit igyen adhatsz tavalyról?

UTE az utánpótlásért Adószám: 18165159-1-41

   

Képek

Budapest Open című gallériából ízelítő

Videó