Nanningi Tornász Világbajnokság - az első napok! című gallériából ízelítő
Dátum: 2026 június 17. (szerda) | Laura
-1324/1471216_554683711268298_227301099_n.jpg)
Nehéz , küzdelmes felkészülési időszak van mögöttük, reméljük jó eredményeket hoznak!! Hajrá!!!!

Főleg igazolt sportolók vettek részt a sportág hagyományos Nagy Hideg-hegyi futónapján. A leggyorsabb kajak-kenus az UTE 16 éves versenyzője, Györgyjakab Máté lett.

Műfüves focipályát avattak a Bőrfestő utcai óvodában. Az Ovi-Foci program legújabb apró, de annál szebb pályáját Wintermantel Zsolt és dr. Molnár Andrea, az Ovi-Foci Közhasznú Alapítvány elnöke adta át a gyerekeknek.

A rövidpályás Világkupa-sorozat távol-keleti etapjának első állomásán, Szingapúrban Gyurta Dániel 200 mellen győzött.
.jpg)
Pénteken a régi Dózsa és az UTE "régi" dolgozói emlékeztek az együtt töltött időre..... egy jó hangulatú vacsora keretében.

Ragyogóan szerepelt a Magyar Gumiasztal válogatott Salzburgban! Az UTE-t képviselő Juhász Zsolt a felnőttek között 2., Sram Vivien a 15-16 éves korosztályban 1. helyen végzett!

Ducz Barbara a döntőig menetelt, ahol a már amúgy is sérült térde nem bírta tovább a terhelést, így elvesztette a mérkőzést, de így is egy ezüst éremmel térhet haza.

Megújult a "Cérna " pálya. Ma Wintermantel Zsolt polgármester úr és Őze István klubigazgató úr átadta a focistáknak a két teljesen új műfüves pályát. A sportközpontot Bánka Kristóf egykori ,tragikus hirtelenséggel elhunyt, focistánkról nevezték el.
Wintermantel Zsolt és Nagy István javaslatára az árvíz által sújtott UTE telep is pénzügyi segítséget kapott, így a telep felújítása elkezdődhetett.
.jpg)
Sikerült Enyém a mesterfoku bajnokság lolengès aranya ès a hozzá tartozó Ker-Közép KFT. kristály váza!!! Ezzel az idei versenyeknek vége, de az edzések folytatódnak, hiszen jövőre ismét kemèny èvet kezdünk! Hálás vagyok mindenkinek aki velünk volt egész évben ès szorított versenyről, v