2014. december 4. - Mikulás ünnepség című gallériából ízelítő
Dátum: 2026 június 17. (szerda) | Laura

Az UTE atlétái a 3000- illetve az 1500 méteres síkfutásban szálltak versenybe

Folytatódott a gumiasztalosokTRA Pontszerző sorozata

A tallini I. osztályú Csapat EB-n jól szerepeltek atlétáink

Németh Zsanett 72 kg-ban állhatott fel a dobogó második fokára

Piller Szabina betegen vívta ki a VB-indulás jogát

Kétszeres világ- és egyszeres Olimpiai bajnokunk tizenhét évig sportolt lila-fehérben

Gyurta Gergely jól van, már nincs kórházban, ráadásul a hétvégén Európa-kupa-versenyt nyert

Olimpiai bajnok úszónk felkészülése jól halad, közben pedig Argentínáért szorít.

Ancsin Kitti és Józsa Zsuzsanna párosa nyerte Kispesten a Bajnokság II. fordulóját