Szilágyi úti Atlétikai Sportközpont avató ünnepség című gallériából ízelítő
Dátum: 2026 június 17. (szerda) | Laura

Tatabányán szereztek érmet sportolóink 10 kilométeres távon

Több évnyi kihagyás után ismét az országos döntőben a csapat

A 10 kilométeres távon majdnem 300 méter előnnyel ért célba Gergő

Mindkét érmet a Vilhelm testvérek hozták haza Szigetszentmiklósról

A szófiai Európa-bajnokságon Krisztián 15.633 ponttal a dobogó második fokára állhatott

Sportolónk két döntőben volt érdekelt a norvégiai nemzetközi rövidpályás úszóverseny zárónapján

A magyar csapat három arany-, egy ezüst- és két bronzérmet nyert Szegeden

Krisztián 15,500 ponttal jutott tovább a szófiai torna Európa Bajnokságon

Hosszan tartó súlyos betegségben csütörtökön elhunyt klubunk egykori sportolója, egykori elnöke

Május 23-án, pénteken délelőtt 10 h a Csepeli Temetőben emlékezünk Urányi János kajakos melbournei olimpiai bajnokunkra, aki, 50 évvel ezelőtt - 40 éves korában- hunyt el. Az olimpiai aranyérmet,Fábián Lászlóval kajak kettes 10.000 méteren nyerték. Emlékét tisztelettel megőrizzük.