2019.1.13 UTE - Csíkszereda című gallériából ízelítő
Dátum: 2026 június 17. (szerda) | Laura

Márton Viviana a pénteki római Grand Prix-győzelme után Nürnbergben is megállíthatatlan volt, és újabb aranyérmet szerzett. Márton Luana szintén kiváló formában versenyzett, és magabiztos teljesítménnyel állhatott fel a dobogó legfelső fokára saját súlycsoportjában.

Hat ország 21 csapat és több mint 160 induló mellett kellett helytállni versenyzőinknek, ahol a mieink remekül helytálltak a népes mezőnyben!

Gombás Bálint a dobogó második fokára állhatott, mindezek mellett három bronzéremmel is gazdagodtak judosaink.

A G6-os besorolású (6x-os szorzószámú)római Grand Prix-n az olimpiai bajnok Márton Viviana (67 kg) pazar formát mutatva, meccs veszteség nélkül aratott győzelmet.

Az Olimpiai Reménységek versenyén Fuglovics Armand bronzérmet nyert 50 méter puska fekvő versenyszámban.

Az abszolút kategóriában Gábor Barbara folytatta sikersorozatát, hisz a második fordulóbeli győzelme után ezúttal a harmadik helyen zárt. Igaz play off kellett hozzá, de azt megnyerve maga mögé utasította klubtársát Ranga Lászlót.

Június 2-án San Vito al Tagliamentoban lépett pályára három versenyzőnk, ahonnan a szezonbeli legjobb eredményeikkel jöhettek haza a fiúk.

A múlt hét végén a fővárosban bajnokokat avattak a junior és az U17-es öttusázók között is, egyéniben az UTE három elsőséget érdemelt ki.

Az E kategóriától egészen a felnőtt mezőnyig dobogós helyezésekkel bizonyították műugróink a felkészültségüket.

A 2026 évi Magyar Bajnokság összesített győztese az UTE karate csapata lett.

Monte-Carlo és Canet után Barcelonában is behúzta a 400 vegyes aranyérmét Zombori Gábor. Ábrahám Minna idegen vizekre “kirándulva” lett bronzérmes 50 háton.