Dátum: 2024 július 13. (szombat) | Jenő

Multisport Szakosztály

Az új szakosztály Magyarországon egyedülálló "Minden Sport Programot" indít negyedik kerületi kisiskolásoknak.

További információ
EURÓPA TETEJÉN NÁDAS ÉS TÓTKA

EURÓPA TETEJÉN NÁDAS ÉS TÓTKA

Kajak-kenu2024-06-15

Hét év után ismét Európa tetején a Nádas Bence, Tótka Sándor páros. Hüvös Viktor tanítványai már a két nappal ezelőtti előfutamban is remek formát mutattak és ezúttal is fantasztikusan jöttel ki a rajtgépből.

VILÁGBAJNOK SZÉP BALÁZS

VILÁGBAJNOK SZÉP BALÁZS

Öttusa2024-06-15

Világbajnok a Bőhm Csaba, Szép Balázs (UTE), Demeter Bence összetételű magyar csapat az öttusázók Kínában rendezett világbajnokságán.

EURÓPA-BAJNOK PÁROS

EURÓPA-BAJNOK PÁROS

Kajak-kenu2024-06-15

A Kiss Blanka, Lucz Anna páros egyértelműen a legjobban kapta el a rajtot K-2 200 méteren, és ezt követően is magabiztos előnnyel haladt az élen.

RENDESSY ESZTER HOZTA AZ ELSŐ ÉRMET

RENDESSY ESZTER HOZTA AZ ELSŐ ÉRMET

Kajak-kenu2024-06-15

Rendessy Eszter nyerte az UTE első érmét a hazai rendezésű Európa-bajnokságon.

LUCZ ANNA KÉT SZÁMBAN IS DÖNTŐS AZ EB-N

LUCZ ANNA KÉT SZÁMBAN IS DÖNTŐS AZ EB-N

Kajak-kenu2024-06-14

Az UTE világbajnok kajakozója kiválóan szerepelt a csütörtöki előfutamokban. Női K-1 200 méteren és Kiss Blankával 200 párosban is a legjobb időt lapátolva jutott be a döntőbe, így pénteken és szombaton is szurkolhatunk versenyzőnknek a Szegeden zajló Európa-bajnokságon, ami idén az olimpia előtti utolsó erőpróba kajak-kenuban.

BOLDOG SZÜLETÉSNAPOT

BOLDOG SZÜLETÉSNAPOT

Labdarúgás2024-06-13

Szeretettel köszöntjük Szentmihályi Antalt 85. születésnapja alkalmából!

ISTEN ÉLTESSE KUN GYÖRGYIT

ISTEN ÉLTESSE KUN GYÖRGYIT

Klub2024-06-12

Györgyi lelkesen követi az UTE család sportolóinak minden mozzanatát, és szeretettel köszönti őket egy-egy jeles esemény alkalmával.

ZELINKA GABRIELLA  ABSZOLÚT GYŐZTES

ZELINKA GABRIELLA ABSZOLÚT GYŐZTES

Triatlon2024-06-11

A hétvégén Keszthelyen a Féltávú Országos Bajnokságon 5-en, míg sprint távon lányoknál Geszti Zsófi képviselte csapatunkat aki 7. helyen ért célba, fiúknál Antal Balázs, aki futáson többet futott az előírtnál 5. lett

EZÜSTÉRMES PÉNI ISTVÁN

EZÜSTÉRMES PÉNI ISTVÁN

Sportlövészet2024-06-10

Münchenben az ISSF Világkupa 50m, 3 testhelyzet puskás versenyszámában 464.1 körös teljesítménnyel ezüstérmes lett.

KÉT ÉREM A LÁNYOKNÁL

KÉT ÉREM A LÁNYOKNÁL

Taekwondo2024-06-10

Márton Luana aranyérmet, Márton Viviana ezüstérmet szerzett a taekwondosok Luxenbourg Open világranglista versenyén.

PÉTER KAMILLA EB GYŐZTES

PÉTER KAMILLA EB GYŐZTES

Judo2024-06-09

Szarajevóban a Veterán Európa-bajnokságon erős ellenfelek gyűltek össze, hogy minden tudásukat és erejüket bevetve megszerezzék az bajnoki címet.

Sportolj velünk az UTE szakosztályaiban!

UTE az utánpótlásért alapítvány - 1%

Elindult az online tagdíj nyilvántartónk

Rendszerünk az UTE interneten elérhető szolgáltatásit tartalmazza, mely segítséget nyújt a sportolóknak, szülőknek, edzőknek és a szakosztályvezetőknek, valamint megfelel a számviteli törvényben előírtaknak.

Tovább
UTE az utánpótlásért alapítvány - 1%

Mi az, amivel megőrizheted a gyermekeid egészségét?
Mi az, amivel segítheted olimpikonjaink felkészülését?
Mi az, amivel segítheted kedvenc klubodat?
Mi az, amit igyen adhatsz tavalyról?

UTE az utánpótlásért Adószám: 18165159-1-41

   

Képek

Hajós Alfréd Kupa című gallériából ízelítő

Videó

Sportolj az UTE-ban!
Kövesd az UTE szakosztályainak weboldalát és a Facebook oldalait!